Tappersrooster maart t/m juli 2017

 Week  

 Datum 

 

 Activiteit in de sociëteit

 Tappers van de avond

     
week 10
di 07-mrt Dirk Smits Kees van Roon
wo 08-mrt Sijbrand Joosten Marijn Gerts
do 09-mrt Rhianon Jones Annika Hoekstra
vr 10-mrt Philip Scholten Kas van den Berg
Week 11
di 14-mrt Joppe Schram Paco Welling
wo 15-mrt Gemma Nieuwenhout Imke Bergink
do 16-mrt Annika Hoekstra Pieter van Leeuwen
vr 17-mrt Nynke Schaafsma Renee Crommelin
Week 12
di 21-mrt Bierweek Bierbikkel planning bierweek
wo 22-mrt Bierweek Top 2000 planning bierweek
do 23-mrt Bierweek Biercantus planning bierweek
vr 24-mrt Bierweek Reünisten planning bierweek
Week 13 
di 28-mrt Beleids-ALV Leonie van de Belt Marjolein Roffel
wo 29-mrt  Constitutieborrel K.U.D.T. bestuur Tein de Frel Bram Smulders
do 30-mrt Ellips diesfeest Ben Blondeel Timmerman Christiaan Wewer
vr 31-mrt  ARV Sietske de Boer Marloes Menalda
Week 14
di 4-apr  Les vrije week TGB-Avond TGB-Avond
wo 5-apr  Les vrije week Selma Walg Myriam Rault
do 6-apr  Les vrije week Jorrit WIllard Mathias Baines
vr 7-apr  Les vrije week Nina Almendariz Garcia Anne Wijnen
Week 15 
di 11-apr Tentamenweek Pieter Bogerd Sam van der Pasch
wo 12-apr Tentamenweek Rubin Vos Geert van den Biggelaar
do 13-apr Tentamenweek Dafne van den Bighelaar  Kristel Mulder
vr 14-apr Sociëteit dicht
Week 16
di 18-apr Luzie Jünemann Jeroen Sluis
wo 19-apr Dirk-Jan Verder Jurjen Ilsink
do 20-apr Leon van den Berg Wouter Jannink
vr 21-apr Iris van Eck Coen Schieving
Week 17
di 25-apr Meivakantie
wo 26-apr Koningsnacht planning koningsnacht
do 27-apr koningsdag planning koningsdag
vr 28-apr Meivakantie
Week 18
di 2-mei Martijn Nettenbrijers Marijn Gerts
wo 3-mei Renske ter Haar Nynke Timmer
do 4-mei Sijbrand Joosten Constant van Dishoeck
vr 5-mei Merel Marinissen Merel Domen
Week 19
di 9-mei Paco Welling Joppe Schram
wo 10-mei Dave van Balkum Daan Loo
do 11-mei  Dies feest heerendispuut Conventus Dirk-Jan Verder Ties Klaver
vr 12-mei Reünistentap Reünistentap
Week 20
di 16-mei Rick Tijhoff Jelle Marang
wo 17-mei Aike de Heer Berend van Empel
do 18-mei  Dies feest Dispuut Blixen Jelmer de Jong Helmer Weterings
vr 19-mei Mart Leeman Niels Eggens
Week 21
di 23-mei ALV Max van der Horst Joram Goth
wo 24-mei Wouter Nolsen Willem Verstegen
do 25-mei Marjolein Roffel Leonie van de Belt
vr 26-mei pieter Bogerd Martijn Gouma
Week 22
di 30-mei Herkansingsweek John-Paul Hoppenbrauwers Soraya Ingenhoest
wo 31-mei Herkansingsweek

Reünistenvergadering

Nynke Timmer Mathias Baines
do 01-jun Herkansingsweek Nynke schaafsma Dario Serberie
vr 02-jun Herkansingsweek Wouter Jannink Jurjen Ilsink
Week 23
di 06-jun Bart Wiederholt Luzie Jünemann
wo 07-jun Mart Leeman Maarten Peeters
do 08-jun Dilano Petozzi Marijn Gerts
vr 09-jun Reünistentap reünistentap
Week 24
di 13-jun Annika Hoekstra Rhiannon Jones
wo 14-jun Myriam Rault Meike Paridaans
do 15-jun Luzie Jünemann Selma Walg
vr 16-jun Renske ter Haar Resie Bijer
Week 25
di 20-jun Tentamenweek Sietske de Boer Renee Crommelin
wo 21-jun Tentamenweek Paco Welling Joppe Schram
do 22-jun Tentamenweek Pieter Bogerd Pieter van Leeuwen
vr 23-jun VSA mega studentenfeest, sociëteit dicht!
Week 26
di 27-jun  Les vrije week Dirk Smits Kees van Roon
wo 28-jun  Les vrije week Dafne van den Bighelaar Merel Domen
do 29-jun  Les vrije week Jaarclub tapavond Jaarclub tapavond
vr 30-jun  Les vrije week Marloes Menalda Merel Marinissen
Week 27
di 04-jul Herkansingsweek Gemma Nieuwenhout Imke Bergink
wo 05-jul Herkansingsweek Nynke schaafsma Mathieu Koenders
do 06-jul Herkansingsweek Leon van den Berg Philip Marteijn
vr 07-jul Herkansingsweek Ben Blondeel Timmerman Jeroen Sluis